Profil

entscheidendes Puzzlestück im Ideenprozess
Kim jesteśmy?
Jesteśmy specjalistami w usługach IT. Tworzymy zespół oparty na bogatym doświadczeniu, szerokich kompetencjach i elastycznym podejściu do różnorodnych dziedzin IT. W naszej branży doskonalimy się od 2004 roku. Współpracujemy z dziesiątkami klientów z całej Polski i zagranicy.

Co robimy?
Misją ITPolska jest integrowanie biznesu z nowoczesnymi i innowacyjnymi usługami IT. Wspomagamy firmy w obsłudze sprzętowej, optymalizacji procesów IT oraz dostarczamy narzędzia dedykowane. Nasze rozwiązania adresowane są do wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw – niezależnie od branży i wielkości.

Po co działamy?
Dążymy do rozwoju naszych klientów. Cenimy wyzwania, wymagające projekty i zaufanie partnerów biznesowych. Nieustannie wyznaczamy nowe standardy profesjonalizmu usług IT. Dla siebie i całej branży.

Dowiedz się, dlaczego warto rozwijać biznes z ITPolska!

Wartości

Asian Business Team
Wszystkie działania ITPolska opierają się na trzech filarach.

Bezpieczeństwo
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym zaufaniem obdarzają nas klienci, powierzając swoje – często bezcenne – dane. Dlatego bezustannie dążymy do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa naszych usług IT. Szczegóły określają polityki bezpieczeństwa i prywatności.

Kompleksowość
Dbamy, by nasza oferta systemowo odpowiadała wyzwaniom usług IT. Wymaga to strategicznego podejścia i stałego poszerzania kompetencji, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty zdobywane przez naszych pracowników.

Partnerstwo
Nasze działania prowadzimy w formule win-win. Wszelkie zadania rozumiemy jako wspólne przedsięwzięcia klienta i ITPolska. Maksymalizujemy tym samym integrację z daną firmą i nawzajem odpowiadamy za swoje korzyści.

Sprawdź, jak nasze wartości działają w praktyce. Sprawdź naszą ofertę usług IT!

Zespół

ITPolska to drużyna – blisko 50 osobowa. Jesteśmy podzieleni na 3 formacje-działy: doradczy, rozwiązań dedykowane i gotowych produktów. Gramy zawsze razem, do jednej bramki. Preferujemy czyste zasady i zasady fair play. Nasz zespół tworzą kompetentne, kreatywne i ambitne osoby. Nad ich formą czuwa doświadczona kadra menedżerska.
Beata Morawska

stanowisko

Praesent malesuada lorem ipsum dolor tincidunt condimentum. Nunc tempus miriam vel risus euismod congue.

Marcin Ciećwierz

stanowisko

Nam sit amet odio eu mauris nare dapibus. Morbi pellent lorem ipsum dolor esque to vehicula nisiam felisios.

Konrad Morawski

stanowisko

Donec tempus imperdiet venenatis for aliquet convallis. Donec lorem ipsum dolor nec loremis elitsit amet.

Polityka prywatności

businessman silent quiet gesture
Dane poufne
Nasze usługi IT realizujemy zawsze zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Przestrzegamy standardów bezpieczeństwa i zapewniamy ochronę wszystkich dostarczonych informacji. Traktujemy je jako poufne i nie są one udostępniane podmiotom trzecim.

Dane osobowe
Dane wpisane do formularza kontaktowego wykorzystywane są wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego i przygotowania oferty handlowej dla usług IT. Dane osobowe od osób ubiegających się o pracę, staż lub praktykę są wykorzystywane jedynie do procesów rekrutacyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.